Úklid lesíka v ulici Výstavní

29/6 2020

V úterý 23.6. proběhl v našem městském obvodu plánovaný Úklid lesíka v ulici Výstavní, naproti Střední průmyslové školy. Akci pořádal odbor KSDaHS a komise dopravy a životního prostředí.
Zúčastnit se mohl každý, komu záleží na tom, aby byl náš obvod co nejčistější. Hlavními aktéry úklidu byli zaměstnanci VPP, spolu s nimi se dobrovolně zapojili členové komise dopravy a životního prostředí, a pár místních obyvatel. Během dopoledne se na místě s chutí pomoct ukázalo také veden...í obvodu.
K úklidu bylo zajištěno ovocné občerstvení a pitný režim a protože nám přálo počasí, podařilo se již v dopoledních hodinách prostor vyčistit. Na poměrně malé ploše se nacházel odpad, kterým se naplnily tři velkoobjemové kontejnery.
Všem účastníkům děkujeme za pomoc při vyklízení a doufáme v to, že při pohledu na fotky z akce se v těch, kteří vytvářejí černé skládky hne svědomí a začnou k vyhazování odpadu využívat nádoby k tomu určené, protože prostor, ve kterém žijeme si tvoříme my sami, skutky, které každý den konáme.