II. pololetí roku 2017

Plán akcí komise sportovní na II. pololetí rok 2017

9. září 2017 od 9 hod (prezentace) - Amatérský turnaj v nohejbale.
Komise sportovní při RMOb Vítkovice zve zájemce na Amatérský turnaj v nohejbale na sobotu 9. září od 9 hod (prezentace). Vstup zdarma.

7. října od 13 – 16 hod - Drakiáda
Sportovní komise při Radě městského obvodu Vítkovice připravila pro děti a jejich rodiče zábavné odpoledne spojené s pouštěním draků. Akce se koná pouze za příznivého počasí, a to v sobotu 7. října od 13 – 16 hod. na Městském stadionu ve Vítkovicích. Vstup na akci pouze s drakem a za doprovodu dospělé osoby.

Vítkovická drakiáda se povedla
Na sobotu 7. října připravila sportovní komise při Radě městského obvodu Vítkovice pro děti a jejich rodiče drakiádu. Za krásného slunečného počasí se na cvičné ploše Městského stadionu sešlo mnoho nadšenců s různobarevnými draky, a to ať koupenými nebo ručně vyrobenými. Do výšek vzlétly draci ve tvaru chobotnice, včelky či medvídka. V rámci soutěží děti mohly vyhrát náramky, bublifuky či mnoho sladkostí. Kdo už nechtěl pouštět draka, mohl si zaskákat na velkém nafukovacím hradu nebo zajezdit na elektrických autíčkách. Se Šoumenkou Ivetkou jsme si zazpívali, zatancovali a tvořily obří bubliny. Při odchodu každé dítě navíc obdrželo barevný balonek. Na prosinec připravuje sportovní komise další zajímavou akci, a to oblíbené bruslení pro rodinu. Už nyní se na všechny těšíme. Vstup na všechny akce je zdarma.

Pozvánka na bruslení

Pro velký úspěch a zájem návštěvníků připravila komise sportovní při radě městského obvodu Vítkovice pro všechny příznivce ledu druhé bruslení v tomto roce. Všichni jste zváni na neděli 10. prosince od 14.45 – 16.00 hod. do multifunkční haly