Tým HC Vítkovice Ridera vyhrál extraligové kolo turnaje Puky pomáhají. Blahopřejeme!

9/4 2024

Tým mladých hokejistů HC Vítkovice Ridera za sebou nechal hráče Komety Brno, Sparty Praha a dalších klubů a o víkendu 6. a 7. dubna zvítězil v soutěžním turnaji Puky pomáhají, který byl vyvrcholením stejnojmenné kampaně společnosti Kaufland. Ta v loňském roce rozdělila podporu v hodnotě 10 milionů korun mezi celkem 88 týmů mladých hokejistů z celé republiky.

Tým HC Vítkovice Ridera vyhrál extraligové kolo turnaje Puky pomáhají. Blahopřejeme!

Turnaje se zúčastnilo 6 týmů mladých hokejistů, kteří hrají pod záštitou klubů z nejvyšší soutěže. O jejich výběru rozhodli zákazníci společnosti Kaufland prostřednictvím internetového hlasování, které probíhalo ve stejnou dobu jako kampaň Puky pomáhají.

„Není běžné, že se můžeme utkat s dalšími extraligovými týmy, a tak máme za sebou parádní turnaj, který byl napínavý až do samotného konce. Největší radost nám samozřejmě udělalo vítězství a také možnost sejít se s ikonami hokejového sportu jako jsou Jaromír Jágr a Jiří Šlégr,“ říká David Svozil, trenér vítězného týmu HC Vítkovice Ridera.

„Pro děti je fajn, že si mohou vyzkoušet dvoudenní turnaj na tak parádní úrovni a velice oceňuji, že se do výsledků započítávali i dovednosti z dalších disciplín na ledě i mimo něj. Když pak vidím, jak malí hokejisti mají ze soutěže radost, jsem rád, že jsem je na turnaj Puky pomáhají mohl přijít podpořit,“ poznamenal Jaromír Jágr, který se s dětmi ochotně fotil, rozdával podpisy a předal ceny vítězům.