Nejčastěji hledáte
ČEZ Distribuce – Plánované odstávky
Aktuality
Školní video
6 5 2021

Školní video

Dovolte, abychom Vám představili školní video, které vedení naší školy připravilo nejen pro budoucí prvňáčky, ale i pro jejich rodiče. Video tak trochu nahrazuje Předškoláčka, což je přípravný kurz pro budoucí žáky první třídy, který škola organizuje každý rok.
Předškoláček je součástí projektu Společně to zvládneme, na který z rozpočtu Statutárního města Ostravy, získala naše škola finanční příspěvek. Věříme, že se Vám video, tak jako nám, bude líbit.
Kašna na Mírovém náměstí
5 5 2021

Kašna na Mírovém náměstí

Vítáme první teplé jarní dny a zapínáme naši krásnou kašnu na Mírovém náměstí. V pozadí s ještě krásnější radnicí je to pastva pro oči. :)

Agility park v Sadě Jožky Jabůrkové
30 4 2021

Agility park v Sadě Jožky Jabůrkové

První krok je za námi. 😊 Výstavba oplocení byla k dnešnímu dni dokončena. Nyní už máte představu, jaký prostor bude pro Vaše pejsky vymezen. Vše proběhlo podle plánu, a proto můžeme plynule pokračovat dál. První květnový týden budete moct pozorovat jak se “Agility park” naplňuje psími překážkami a pokud bude počasí přát, tak zahájíme nátěr plotu.

Zase budeme bliž k cíli, a zároveň k termínu, kdy ,,Agility park“ otevřeme. I přesto, že oplocení i překážky budou příští týden postaveny, vydržte a do prostoru ještě nevstupujte. Otevření proběhne v momentě, kdy budou dokončeny veškeré práce.

A ještě bonusová informace na závěr: Abychom zamezili vandalismu, požádal pan starosta ředitele Městské policie Ostrava Ing. Plačka o instalaci otočné kamery tak, aby mohl být celý prostor pod neustálým dohledem.

VÍCE AKTUALIT >>