Nejčastěji hledáte
ČEZ Distribuce – Plánované odstávky
Aktuality
Beseda na téma dezinformace o očkování proti nemoci covidu-19
8 12 2021

Beseda na téma dezinformace o očkování proti nemoci covidu-19

V úterý 30.11.2021 se v obřadní síni naší radnice uskutečnilo setkání biologa Aleše Hozáka z Ústavu epidemiologie a ochrany veřejného zdraví LF OU s vítkovickými seniory na téma rozkrývání nejčastějších dezinformací o očkování proti covidu-19.
Vzhledem k epidemiologické situaci se mohlo zúčastnit pouze omezené množství občanů, a proto jsme pro vás připravili záznam z této besedy. ZDE: https://youtu.be/ekAph7JBHFQ
Kulečníkový turnaj
7 12 2021

Kulečníkový turnaj

Komise pro sport a volný čas při RMOb Vítkovice vás 11.12.2021 zve na kulečníkový turnaj do restaurace Osaka. Těšíme se na vás.

Dopisy Ježíškovi
6 12 2021

Dopisy Ježíškovi

Vánoce jsou za dveřmi a Ježíšek opět nechal jednu ze svých poštovních schránek i před naší radnicí. Každé z dětí tak do ní může vhodit obálku se svým nejtajnějším přáním a odměnit se sladkostí. 

Vážení rodiče pomozte svým dětem sepsat jejich přání a vhoďte je společně do schránky pro Ježíška, která je od dnešního dne až do 14.12.2021 připravena u vchodu do radniční budovy. Nezapomeňte uvést zpáteční adresu včetně tel. kontaktu, protože budou vybrány tři obálky a přání uvnitř bude splněno. 

VÍCE AKTUALIT >>