I. pololetí roku 2017

Plán akcí komise sportovní na I. pololetí rok 2017

 26. února od 15.00 – 16.00 hod. – Bruslení pro rodinu

Hodina volného bruslení pro vítkovické rodiny na ledové ploše MFH Ostravar arény

Komise sportovní při Radě městského obvodu Vítkovice organizovala v neděli 26.2. sportovní akci s názvem BRUSLENÍ. Všichni přítomni si užili nádherně upravenou ledovou plochu a zejména děti uvítaly dostatek prostoru pro své „řádění“. Od přítomných návštěvníků jsme slyšeli jen samé pozitivní reakce a proto se komise rozhodla, že 9. 12. 2017 akci znovu zopakuje. Děkujeme všem co si udělali čas a na akci přišli.


 11. března od 14.00 hod. – Amatérský turnaj ve stolním tenise

 13. května od 10.00 hod. – Amatérský volejbalový turnaj

Komise sportovní při Radě městského obvodu Vítkovice zve všechny příznivce sportu na Amatérský volejbalový turnaj smíšených družstev, který se uskuteční v sobotu 13. května od 15 hodin ve sportovní hale při Střední škole technické a dopravní Ostrava-Vítkovice, ul. Moravská 2. Zájemci se mohou hlásit u předsedy komise Richarda Čermáka (e-mail cermak.rich@seznam.cz), který zajišťuje zápis jednotlivých družstev. Družstva jsou šestičlenná, z toho alespoň dvě ženy. Dobrou náladu a sportovní obuv s sebou.

 24. června od 09.00 hod. – Letní dvojboj na Rideře

Komise sportovní při Radě městského obvodu Vítkovice zve na sportovní akci pro celou rodinu – LETNÍ DVOJBOJ. Plážový volejbal a badminton si můžete přijít zahrát v sobotu 24. června od 9 - 16 hod. Ridera Sport, ul. Závodní. Zájemci se hlaste u člena sportovní komise Jana Nedvídka na e-mailu

jan.nedvidek@startin.cz. Na vítěze čekají pěkné ceny! Vstup zdarma.